Zariadenie pre seniorov: vytvoríme pre vás domovskú atmosféru

zariadenie pre seniorov

luxusný domov dôchodcov

Výraz luxusné zariadenie pre seniorov vyvoláva v človeku pocit, že za ponúkané služby budú musieť zaplatiť veľké množstvo peňazí, teda pôjde o drahú záležitosť. Nie vždy to však tak musí byť. Pod týmto výrazom sa totiž môže ukrývať i vyššia kvalita služieb a lepšie zariadené a vybavené ubytovanie.

 

Seniori by si mali vybrať dôstojné a pekné miesto pre svoj život a nehľadať iba stroho zariadené izby, ktoré pripomínajú skôr nemocnicu ako bývanie. Všade počúvame o tom, že zariadenie pre seniorov poskytuje nový domov, ale aká je realita?

Zariadenie pre seniorov: zdravotná starostlivosť

Samozrejme je dôležité, aby bola zabezpečené i zdravotná starostlivosť, monitorovanie obyvateľov pri rôznych diagnózach, ale aj takéto úkony sa dajú vykonávať v domácom prostredí a príjemnej atmosfére.

V našom penzióne nájdete miesto, ktoré je otvorené voči novým názorom a individualite jeho obyvateľov. Snažíme sa o to, aby sa tu cítili naozaj dobre. Môžu si prispôsobiť svoje apartmány podľa svojho vkusu a štýlu. Priniesť si osobné veci i nábytok, ak im to pomôže, aby sa tu cítili ako doma.

Izby sú presvetlené a vymaľované pastelovými farbami, čo ešte viac zdôrazňuje teplo domova, ktoré tu môžete cítiť. V každej izbe nájdete pohodlnú posteľ, ale i obývačku, či kuchynský kútik. Môžete si tu prečítať svoju obľúbenú knihu v kresle, alebo si len tak zdriemnuť.